Günün Özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

‘Onbinlerce masum insanın öldürülmesine…’

Ankara – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Rejimin çıkarları uğruna on binlerce masum insanın öldürülmesine göz yumulması durumunda, böyle bir oyunun ortağı da seyircisi de olamayız’ dedi.

Suç oranlarında büyük düşüş

Ankara – İçişleri Bakanlığı; alınan güvenlik önlemleri sayesinde hırsızlık, yankesicilik, oto hırsızlığı, yağma, kapkaç gibi mal varlığına karşı işlenen tüm suçlarda bu yılın ilk 8 ayında yüzde 15’lik azalma yaşandığını açıkladı.

… Kuzey Irak’a hava harekatı: 3 terörist daha !

Ankara – Kuzey Irak’a düzenlenen hava harekatında, saldırı hazırlığındaki 3 terörist etkisiz hale getirildi.

Yolcu otobüsü şarampole devrildi: 6 ölü, 44 yaralı

Aksaray – Aksaray’da yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1’i çocuk 6 kişi hayatını kaybetti, 44 kişi de yaralandı.

Kan donduran cinayet kamerada

Antalya – Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürünün öldürülme anı, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Ankara’nın bilinmeyen tarihi sığınağı

Ankara – Türkiye’nin II. Dünya Savaşı’nda aldığı tedbirler doğrultusunda Ankara Kalesi’nin altına inşa edilen Kalealtı sığınağı, müze olmayı bekliyor.

Turistlerin uğrak yeri oldu

Aksaray – Türkiye’nin tam ortasında önemli bir geçiş güzergahına sahip olan Aksaray, turizm alanında da son yıllarda yapılan tanıtımlar, çekilen yerli yabancı filmler ve reklamlarla yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu.

Bisiklet üzerinde bağlama şov

Ankara – Ankara’da hareket halindeki bisikletin üzerinde bağlama çalan genç, görenleri şaşkına çevirdi. Hızla giden bisiklette dengesini güçlükle sağlayan gencin tehlikeli eğlencesi kameraya yansıdı.

(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir