Malaklı Cinsi Çoban Köpeğini Böyle Çaldı

Malaklı cinsi çoban köpeğini böyle çaldı
Fabrikanın bahçesinde bağlı bulunan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeğinin otomatik kapının üzerinden atlatıldıktan sonra çalınma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi

KONYA – Konya’da kimliği belirlenemeyen bir kişi, fabrikanın bahçesinde bağlı olan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeğini otomatik kapının üzerinden atlattıktan sonra çaldı.
Olay, 15 Ağustos Salı günü merkez Karatay ilçesi Fevziçakmak Mahallesi Gülistan Caddesi üzerinde sanayi sitesinde meydana geldi. Edinen bilgiye göre, fabrikanın bahçesinde zincirle bağlı bulunan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeği, kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalındı. Köpeğin yerinde olmadığını fark eden sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen sahibi hırsızlık olayını fark etti. Kamera görüntülerinde kaldırımda bulunan bir şahsın, çevreyi gözetledikten sonra demir korkuluklardan atlayarak bahçeye girdi. Bir süre köpeği seven hırsızlık şüphelisi, daha sonra çoban köpeğini otomatik kapının üzerinden dışarıya çıkarmaya çalıştı. İri cüssesi nedeniyle bir süre çoban köpeğini kapının üzerinden geçiremeyen hırsızlık şüphelisi, daha sonra görüntüden kaybolarak başka çıkış yolu aradığı görülüyor. Görüntünün devamında, hırsızlık şüphelisi sonraki denemelerinde Malaklı cinsi köpeği otomatik kapının üzerinden dışarıya çıkarmayı başardı. Köpeğin ardından kendisini de demir kapının üzerinden atlayan hırsızlık şüphelisi, köpekle birlikte gözden kayboldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir