Saadet Partisi’nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Levent Serdar Şahin Kimdir?

Saadet Partisi’nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Levent Serdar Şahin oldu. Peki, Saadet Partisi’nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Aksaray Belediye Başkan Adayı olan Levent Serdar Şahin kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

LEVENT SERDAR ŞAHİN KİMDİR?

Levent Serdar Şahin, 1975 yılında Aksaray’da doğdu. İlköğrenimini Aksaray’da, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite sonrası özel kurumlarda çalıştı. Şahin, Aksaray il başkanlığı da dahil Milli Görüş partilerinin çeşitli kademelerinde görev aldı. Halen Aksaray’da serbest Makine Mühendisliği yapmaktadır. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Aksaray Belediye Başkan Adayı oldu. Levent Serdar Şahin, evli ve 2 çocuk babasıdır. Levent Serdar Şahin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Aksaray Belediye Başkan Adayı oldu.

Bir önceki yazımız olan Başarılı Yüzücü Engellere Kulaç Attı başlıklı makalemizde Aksaray, Antep ve Gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir